Zalai Horgászok Fóruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gébárt-2017

3 posters

Go down

Gébárt-2017 Empty Gébárt-2017

Témanyitás by Kicsiel25 2017-05-14, 22:11

Sziasztok!
Úgy gondoltam, így májusban már igazán ideje a 2017-es topicnak.
Igaz, az utóbbi időben nem írt senki erre a fórumra, de talán azért néha elolvassák néhányan.
Kinek mi a tapasztalata a Gébárti tóról mostanában? Én többször jártam kint, fogtam is, csak nem mindig. Azért már a harmadik pontynál és a második csukánál tartok. Jöttek néhányszor igen szép dévérek is. De sokszor jöttem haza üres kézzel.
Másoknál mi a helyzet?

Kicsiel25

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2015. Feb. 20.

Vissza az elejére Go down

Gébárt-2017 Empty Re: Gébárt-2017

Témanyitás by Lajos01 2017-06-03, 20:59

Hahó!

Hasonló cipőben járok. Csak éppen csuka nélkül Smile
Bár az elmúlt hét elején két napon is gyakorlatilag mozdításom sem volt, se fenéken, se úszóval. A keszegek veszettül ívnak, hátrébb a nádasban és a bokrok között szabályosan forr néha a víz. Talán, majd ha végeznek, megjön az étvágyuk is.
Most még megvárom a hidegfront elvonulását, aztán majd szerda-csütörtök körül megpróbálom.

Lajos01

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2015. Feb. 12.

Vissza az elejére Go down

Gébárt-2017 Empty Re: Gébárt-2017

Témanyitás by Lajos01 2017-10-03, 21:40

Ugyan nem tudom, hogy olvassa-e egyáltalán valaki, de kikivánkozik belőlem.
Úgy alakult, hogy az idén nagyon sokat jártam a Gébárti tóra, jutott rá időm. Egyszerűen érthetetlen számomra, hogy lehet, hogy ilyen kevés halat mégsem fogtam talán soha. Arányában biztos, hogy semmiképpen. Persze lehet mondani (mint sokan mondják is), hogy azért, mert kevés benne a hal. Biztos, hogy például ponty és egyéb nemeshal nem túlzottan sok van, de az már kész tragédia, amikor 6-8 óra alatt néha egyetlen darab normális keszeget sem sikerül megcsípni. Annak ellenére, hogy egyik botom mindig fonamabb szerlékű úszós készség. Pedig tavasszal, amikor ívtak, hihetetlen tömegekben láttam nem kicsi keszegeket, dévéreket, kárászokat. Azok hol vannak? Több helyen is próbáltam, mégis ritkaságszámba megy, ha befut egy-egy példány.
Egyszerűen nem értem... Sad

Lajos01

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2015. Feb. 12.

Compo likes this post

Vissza az elejére Go down

Gébárt-2017 Empty Re: Gébárt-2017

Témanyitás by Lajos01 2017-11-01, 14:56

Milyen jó, hogy a Megyei Szövetségnek van honlapja! Ma reggel megnéztem, hogy van-e fenn valami a várható őszi telepítésről. Semmi. Elterveztem tehát, hogy holnap vagy holnapután megyek a tóra.
Aztán ma a buszon hallom egy ismerőstől, hogy holnaptól (nov. 2.) tilalom lesz, mert telepítenek...
Ha véletlenül nem beszélünk azzal a bizonyos valakivel, valószínűleg a guta ütött volna fel, ha kimegyek potyára. Már persze, ha egyáltalán kint megtudtam volna, hogy "tilosban járok", és nem valamelyik halőr tapos rám kíméletlenül Mad

Lajos01

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2015. Feb. 12.

Vissza az elejére Go down

Gébárt-2017 Empty Re: Gébárt-2017

Témanyitás by Lajos01 2017-11-02, 09:25

... na...
Ma reggel olyan 9 óra felé felkerült. A semminél még mindig jobb, de a "füles" nélkül már rég kint lennék a tavon.

Lajos01

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2015. Feb. 12.

Vissza az elejére Go down

Gébárt-2017 Empty Re: Gébárt-2017

Témanyitás by Noby93 2017-11-03, 17:34

Na én ugyan így voltam ezzel, csak engem ma tájékoztattak a horgászboltban. Nem hinném, hogy 2 nappal előtte dől el,hogy mikor fog a telepìtés lezajlani..

Noby93

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2017. Nov. 03.

Vissza az elejére Go down

Gébárt-2017 Empty Re: Gébárt-2017

Témanyitás by Lajos01 2018-11-07, 17:13

Bizony, ha látogatja is valaki ezt a fórumot, teljesen kihalt. Így az egy éves témát folytatom: tegnap (6-án) éppen kint lógattam a tónál, amikor rakták ki a felhívást: 9-én telepítés lesz, utána 16-án reggel 6-ig tilalom. Ez eddig rendben is lenne.
Csakhogy! És itt jön a tavalyi dolog: napok óta, reggel, mielőtt elindultam horgászni, mindig megnéztem a szövetség honlapját, nehogy "befussak a csőbe". Nos, az előbb néztem meg, még mindig nincsen kiírva a telepítés, pedig tegnap nem sokkal dél után már rakták ki a cetliket, tehát tudták.
Úgy látszik, a szövetség honlapjában így lehet bízni. Pedig manapság már mit teszünk, ha valami információra van szükségünk? Megnézzük az interneten...

Lajos01

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2015. Feb. 12.

Vissza az elejére Go down

Gébárt-2017 Empty Re: Gébárt-2017

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.